Poszerzamy naszą ofertę

O rozwoju trzeba myśleć długofalowo. To jedyna słuszna droga. Korzystając z najnowszych technologii, informacji zwrotnych płynących z rynku oraz naszych najlepszych koncepcji, tworzymy innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom Klientów.

„Od początku naszej działalności wdrażamy do oferty kolejne, nowe produkty. Nie było takiego roku, w którym nie wprowadzilibyśmy nowości – zarówno ulepszeń czy modyfikacji istniejących już produktów, jak i całkiem nowych rozwiązań.” – opowiada Kamila Foks, Dyrektor ds. Marketingu.

Aktualnie oferujemy ponad 1000 produktów, ale także niestandardowe rozwiązania, odpowiadające na indywidualne potrzeby odbiorców i specyficzne wymagania branżowe. „W oparciu o najlepsze technologie i nasze szerokie know-how, tworzymy rozwiązania szyte na miarę, rozwiązujące problemy naszych klientów, zarówno poprzez niewielkie dopasowania, jak i te większe modyfikacje.” – wyjaśnia Kamila. „Nie ustajemy w naszych działaniach, ewoluując razem z rynkiem i potrzebami klientów d ponad 30 lat. Dzięki temu dziś FOX to nie tylko fittings” – podsumowuje.