Poznaj odświeżony wizerunek marki FOX

Od początku naszego istnienia nieustannie inwestowaliśmy w nasz rozwój, rozbudowując w infrastrukturę, poszerzając ofertę i rynki dotarcia. W konsekwencji dotarliśmy do momentu, w którym naturalnym krokiem było powstanie bardziej nowoczesnego i elastycznego wizerunku firmy. Takiego, który wspierałby wszystkie kierunki biznesowe i reprezentował w pełni wartości firmowe.
„W ciągu kilkudziesięciu lat przeszliśmy pełną zmian i wyzwań drogę, by z małej, rodzinnej firmy stać się silną, międzynarodową marką, kojarzoną dzisiaj z jakością, niezawodnością i szerokimi możliwościami produkcyjnymi. Cały czas rozwijamy się i choć tradycja stanowi ważny element tożsamości naszej marki, zdecydowanie patrzymy w przyszłość.” – wyjaśnia Kamila Foks, Członek Zarządu.

Nowa identyfikacja silnie wiąże wizerunek marki z wartościami, które przyświecają nam od początku działalności, a odświeżenie dodało dynamiki i nowej energii do działania. Nowe motto, STRONG CONNECTION, łączące w sobie wszystkie nasze mocne strony, jest synonimem wysokiej jakości, potencjału, innowacyjności i profesjonalizmu w działaniu.

„Dzisiaj FOX to już nie tylko fittings, a my nie zajmujemy się jedynie produkcją kształtek. Oferta firmy jest o wiele bardziej rozbudowana, a wsparcie wszechstronne. Nasz wizerunek musi podążać za tempem obecnego rozwoju i oczekiwaniami rynku, dlatego zdecydowaliśmy się na jego kompleksowe odświeżenie.” – precyzuje Kamila Foks.

Pierwszy etap rebrandingu objął identyfikację wizualną, z nowym logo i mottem, jednak jest to dopiero początek zmian, które zobaczą nasi Klienci i Partnerzy.